SPM6550T-1R0M-HZ
MFR.Part #
SPM6550T-1R0M-HZ
JLCPCB Part #
C404822
Package
SMD,7.1x6.5mm
Description
11.8A 15.8A 1uH 4.5mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7.1x6.5mm Power Inductors ROHS