LGJ12575TS-470M2R7-H
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
LGJ12575TS-470M2R7-H
JLCPCB Part #
C6287198
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.7A 47uH 52.8mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS