LGJ10145TS-471MR47-H
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
LGJ10145TS-471MR47-H
JLCPCB Part #
C2045387
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.03Ω 470mA 470mA 470uH AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS