LSRNJ10165GL220MNY
MFR.Part #
LSRNJ10165GL220MNY
JLCPCB Part #
C5753392
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
22uH 3.41A 3.6A 31.3mΩ ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS