FG18C0G1H471JNT06
MFR.Part #
FG18C0G1H471JNT06
JLCPCB Part #
C1623523
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
2.5mm 470pF 50V C0G ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS