B72220P3231K101
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B72220P3231K101
JLCPCB Part #
C1529348
Package
Plugin
Description
1.4nF@1kHz 12kA 1W 230V 235J 300V 360V 595V 插件 Varistors ROHS