RDE5C1H683J2S1H03A
MFR.Part #
RDE5C1H683J2S1H03A
JLCPCB Part #
C20045824
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
50V 68nF C0G、NP0 ±5% Plugin,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS