FA28C0G2A103JRU06
MFR.Part #
FA28C0G2A103JRU06
JLCPCB Part #
C1623428
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 10nF C0G ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS