CS85-B2GA681KAGKA
MFR.Part #
CS85-B2GA681KAGKA
JLCPCB Part #
C1640606
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+125℃ 300V、440V 680pF X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS