MLG0603P6N8HTZ10
MFR.Part #
MLG0603P6N8HTZ10
JLCPCB Part #
C76757
Description
14@500MHz 300mA 6.1GHz 6.8nH 620mΩ ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS