CLF7045T-6R8N
MFR.Part #
CLF7045T-6R8N
JLCPCB Part #
C115947
Package
SMD,7.2x6.9mm
Description
27mΩ 3.3A 6.8uH Wirewound Inductor ±30% SMD,7.2x6.9mm Power Inductors ROHS