CS80ZU2GA222MYPKA
MFR.Part #
CS80ZU2GA222MYPKA
JLCPCB Part #
C575462
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.2nF 300V、440V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS