B41866C7108M000
MFR.Part #
B41866C7108M000
JLCPCB Part #
C5113230
Package
Plugin,D16xL22mm
Description
-55℃~+125℃ 1.895A@100kHz 1000uF 16mm 22mm 35V 5000hrs@125℃ 50mΩ@100kHz 7.5mm ±20% 插件,D16xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS