B32683A6154J000
MFR.Part #
B32683A6154J000
JLCPCB Part #
C3784263
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 150nF 300V、630V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS