CS65-B2GA101KYVKA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CS65-B2GA101KYVKA
JLCPCB Part #
C342395
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
100pF 300V、440V X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS