CLF7045NIT-221M-D
MFR.Part #
CLF7045NIT-221M-D
JLCPCB Part #
C138634
Package
SMD
Description
220uH 560mA 560mA 660mΩ AEC-Q200 ±20% SMD Power Inductors ROHS