MHQ1005P5N6CTD25
MFR.Part #
MHQ1005P5N6CTD25
JLCPCB Part #
C2048942
Description
100mΩ 23@250MHz 4.5GHz 5.6nH 800mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS