B43504A9337M82
MFR.Part #
B43504A9337M82
JLCPCB Part #
C1610403
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
30mm 330uF 400V 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS