CK45-R3FD221K-NRA
MFR.Part #
CK45-R3FD221K-NRA
JLCPCB Part #
C695395
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
220pF 3kV 6mm 7.5mm 7.5mm ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS