CC45SL3FD151JYNN
MFR.Part #
CC45SL3FD151JYNN
JLCPCB Part #
C7227779
Package
Plugin
Description
10mm 150pF 3kV 7.5mm SL ±5% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS