VLS3012ET-1R5N-CA
MFR.Part #
VLS3012ET-1R5N-CA
JLCPCB Part #
C5830014
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5A 1.5uH 76mΩ ±30% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS