CC45SL3DD820JYVNA
MFR.Part #
CC45SL3DD820JYVNA
JLCPCB Part #
C5591431
Package
Plugin
Description
2kV 5mm 7mm 82pF SL ±5% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS