CC45SL3FD820JYVNA
MFR.Part #
CC45SL3FD820JYVNA
JLCPCB Part #
C1631701
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
3kV 7.5mm 82pF 8mm SL ±5% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS