CC45SL3DD180JYGNA
MFR.Part #
CC45SL3DD180JYGNA
JLCPCB Part #
C5963519
Package
Plugin
Description
18pF 2kV 5.5mm 5mm SL ±5% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS