B32652A3334K000
MFR.Part #
B32652A3334K000
JLCPCB Part #
C3807267
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 160V、250V 330nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS