B43640C5187M062
MFR.Part #
B43640C5187M062
JLCPCB Part #
C1604509
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 30mm 450V 820mΩ 910mA@100Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS