CC45SL3DD101JYPNA
MFR.Part #
CC45SL3DD101JYPNA
JLCPCB Part #
C2991831
Package
Plugin,P=5mm
Description
100pF 2kV 5mm 7.5mm SL ±5% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS