FA16NP01H683JNU00
MFR.Part #
FA16NP01H683JNU00
JLCPCB Part #
C1642197
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
2.5mm 50V 68nF C0G ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS