B41858C7108M000
MFR.Part #
B41858C7108M000
JLCPCB Part #
C1581423
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 12.5mm 34mΩ 35V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS