CC45SL3AD470JYNNA
MFR.Part #
CC45SL3AD470JYNNA
JLCPCB Part #
C99468
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 47pF 5.5mm 5mm 5mm SL ±5% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS