CD12-E2GA222MYASA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
CD12-E2GA222MYASA
JLCPCB Part #
C340575
Package
Plugin,P=10mm
Description
2.2nF 250V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS