MMZ1005F470ET000
MFR.Part #
MMZ1005F470ET000
JLCPCB Part #
C275420
Description
-55℃~+125℃ 1 300mA 47Ω@100MHz 700mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS