B72210S0461K101
MFR.Part #
B72210S0461K101
JLCPCB Part #
C210525
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.24kV 150pF@1kHz 2.5kA 400mW 460V 50J 615V 7.5mm 750V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS