SPM3015T-4R7M-CA
MFR.Part #
SPM3015T-4R7M-CA
JLCPCB Part #
C5900522
Package
SMD,3.2x3mm
Description
1.8A 2.1A 218.2mΩ 4.7uH ±20% SMD,3.2x3mm Power Inductors ROHS