B43508A2128M60
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43508A2128M60
JLCPCB Part #
C1611869
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
1200uF 200V 25mm 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS