B57621C5103J062
MFR.Part #
B57621C5103J062
JLCPCB Part #
C3152964
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.6mm 10kΩ 10s 3.2mm 300mW 3470K 3510K 3530K 5mW/℃ ±3% ±5% 1206 NTC Thermistors ROHS