B41896C6188M000
MFR.Part #
B41896C6188M000
JLCPCB Part #
C1600675
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 16mΩ 1800uF 18mm 50V 7.5mm 7000hrs@125℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS