B43725A9568M000
MFR.Part #
B43725A9568M000
JLCPCB Part #
C1617550
Package
Bolt
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 13mΩ@100Hz 400V 5600uF ±20% 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS