B43504C5227M60
MFR.Part #
B43504C5227M60
JLCPCB Part #
C1613261
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
220uF 30mm 35mm 450V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS