B43725B9568M000
MFR.Part #
B43725B9568M000
JLCPCB Part #
C1618467
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 119.2mm 12000hrs@85℃ 12mΩ@100Hz 23A@100Hz 31.7mm 400V 5600uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS