B43640G5277M000
MFR.Part #
B43640G5277M000
JLCPCB Part #
C3721205
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 1.18A@100Hz 10mm 2000hrs@105℃ 270uF 30mm 32mm 450V ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS