B43640B5277M000
MFR.Part #
B43640B5277M000
JLCPCB Part #
C3722183
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.23A@100Hz 10mm 2000hrs@105℃ 270uF 360mΩ@100Hz 450V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS