B43630B9227M000
MFR.Part #
B43630B9227M000
JLCPCB Part #
C1583313
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 1.41A@100Hz 10mm 2000hrs@85℃ 220uF 25mm 400V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS