B43508C5337M80
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43508C5337M80
JLCPCB Part #
C1612217
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
330uF 35mm 35mm 450V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS