B43584A2129M3
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43584A2129M3
JLCPCB Part #
C1618341
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 12000uF 144.2mm 15000hrs@85℃ 24.1A@100Hz 250V 28.5mm 9mΩ@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS