B43501B5157M62
MFR.Part #
B43501B5157M62
JLCPCB Part #
C1606916
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
150uF 30mm 30mm 450V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS