B32778P6356K000
MFR.Part #
B32778P6356K000
JLCPCB Part #
C7079135
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+125℃ 35uF 630V ±10% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS