B43513A0687M000
MFR.Part #
B43513A0687M000
JLCPCB Part #
C3721428
Package
Plugin,D35xL67mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 22.5mm 230mΩ 3.86A@100Hz 35mm 420V 67mm 680uF ±20% 插件,D35xL67mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS