MLG0603S2N4BTD25
MFR.Part #
MLG0603S2N4BTD25
JLCPCB Part #
C2048418
Description
150mΩ 2.4nH 300mA 4@100MHz 8GHz AEC-Q200 0201 Inductors (SMD) ROHS