B43508C5277M002
MFR.Part #
B43508C5277M002
JLCPCB Part #
C1612321
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.31A@100Hz 10mm 270uF 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 450V 640mΩ ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS